AboutPhotos/VideosVoice OverSingingInterviewsResumeContact

 

Masha

 

Прем’єра у «марципановому» стилі.

 

Як ви вже знаєте, більш ніж 20 років я присвятив створенню музики для кіно, але ж і про свої авторські проекти не забуваю. Останнім часом до мене, як до продюссера, часто звертаються виконавці і зараз я крім американських артистів працюю ще з декількома російськими та українськими співаками. Але сьогодні мені хотілося б розповісти про надзвичайно талановиту дівчину, з якою ми лише почали співпрацювати. Молодий автор-виконавець, Маша Прусс, професійна актриса театру і кіно, чудова,неординарна співачка, колишня киянка, до речі. Перша пісня, яку ми створили разом називається « Зрозуміти», написана українською мовою і вже викликала серьозний резонанс. З Машею цікаво працювати і вже зараз я бачу чудове майбутнє для її пісень.

Ось, що вона сама пише у своєму блозі :

«А у нас з моім продюссером, Андрієм Моргуновим, міні-прем’єра: вийшов наш перший сінгл під назвою «Зрозуміти». Жанр-«марципановий». Пояснюю: усі, хто виріс в радянські роки знають, що домашнє меню ери дефіциту не було королівським. Пам’ятаю, коли я прибігала до батьків з питанням: «А що в нас сьогодні на сніданок?», мама циннічно відповідала: «смажені цвяхи», а тато загадково посміхався і шепотів мені у вухо чарівне слово «марципани». Багато років мені здавалося, що це слово тато просто придумав і реального явища під назвою «марципани» у світі не існує. Але нещодавно, у Америці, мене пригостили цим ні на що не схожим і надзвичайно смачним продуктом, я одразу ж зрозуміла, що це - «моє» і коло замкнулося.


Останнім часом я пишу пісні і велика вдача, що Андрій мене підтримує, як продюссер. Вже на першому етапі нашею музикою цікавляться різні люди і деякі, ще не прослухавши питають: «про що пишеш?» Я хочу, щоб у моїх пісень був чіткий «марципановий» смак, який впізнається відразу ж і який можна любити чи ні, але той, хто хоч раз спробував, вже ніколи не помилиться. А тим, хто не пробував, як їм пояснити?»

 

Отже друзі, я буду радий, якщо ви теж «спробуєте» і послухаєте нашу з Машею першу українську «марципанову» пісню і... мої вам заокеансько-американські вітання.

 

 

 

 
free counters